Nørgaard Anlæg Cup
Nørgaard Anlæg Cup 2018 (28-12-2018 22:25) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Fredag den 28. december 2018

Nr. 1: Lange Isenkram Ringkøbing (25.000 kr.)
Nr. 2: Tommerup Efterskole (10.000 kr.)
Nr. 3: Projekt Milen (6.000 kr.)
Nr. 4: Midtjysk Tag (3.000 kr.)
Nr. 5: MD Rustfri (2.000 kr.)
Nr. 6: Dansk PE Svejsning (1.000 kr.)

Stævnets bedste spiller: Mirsad Suljic, Midtjysk Tag
Stævnets bedste målmand: Kasper Andersen, Lange Isenkram Ringkøbing
Spjald Landbobank Cup
Spjald Landbobank Cup 2018 (27-12-2018 22:09) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Torsdag den 27. december 2018

Nr. 1: Elxperten (7.500 kr.)
Nr. 2: MD Sport & Fysioterapi (2.500 kr.)
Nr. 3: Ismejeriet Thy (1.000 kr.)
Nr. 4: Torntoft & Mortensen/Lottes
Nr. 5: Dansk PE Svejsning
Nr. 6: Liiteguard
AC Biler Cup (Eliterækken)
AC Biler Cup (Eliterækken) 2018 (27-12-2018 09:57) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Onsdag den 26. december 2018

Nr. 1: GP Nordic (10.000 kr.)
Nr. 2: MD Rustfri (3.000 kr.)
Nr. 3: Gazas Børn Græder (1.000 kr.)
Nr. 4: Hannes HErligheder
Bambi Cup
Bambi Cup 2018 (22-12-2018 21:05) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Lørdag den 22. december 2018

Nr. 1: Elexperten (5.000 kr.)
Nr. 2: Ismejeriet THY (2.500 kr.)
Nr. 3: Hobro Apotek/Grønlund Gruppen (1.000 kr.)
Nr. 4: Freja & Dahl Pedersen (500 kr.)
Nr. 5: Neoperl Nordic
Nr. 6: Jesusnet.dk
Babas Pizza Cup
Babas Pizza Cup 2018 (22-12-2018 21:08) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Lørdag den 22. december 2018

Nr. 1: Midtjysk Tag (5.000 kr.)
Nr. 2: MD Sport & Fysioterapi (2,500 kr.)
Nr. 3: Vi bare med (1.000 kr.)
Nr. 4: Torntoft & Mortensen/Lottes
Nr. 5: 5E Byg A/S
Nr. 6: Cardio
B1913 Cup
B1913 Cup 2018 (22-12-2018 21:01) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Lørdag den 22. december 2018

Nr. 1: Projekt Milen (5.000 kr.)
Nr. 2: STARK Arena Assens (2.000 kr.)
Nr. 3: MD Rustfri (1.000 kr.)
Nr. 4: Dansk PE Svejsning
Nr. 5: Unidrain
Nr. 6: Gazas Børn Græder
Rask Mølle Cup 2018 (22-12-2018 21:03) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Fredag den 21. december 2018

Nr. 1: Midtjysk Tag (5.000 kr.)
Nr. 2: Torntoft & Mortensen/Lottes (2.500 kr.)
Nr. 3: Dansk PE Svejsning (2.000 kr.)
Nr. 4: 5E Byg A/S (1.000 kr.)
Sparkron Hummel Cup 2018 (16-12-2018 22:56) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Søndag den 16. december 2018

Nr. 1: Grafisk ID (Præmiegavekort 7.000 kr.)
Nr. 2: 5E Byg A/S (Præmiegavekort 2.000 kr.)
Nr. 3: Midtjysk Tag (Præmiegavekort 1.000 kr.)
Nr. 4: Freja & Dahl Pedersen
Nr. 5: ISmejeriet Thy
Nørager Ferielejligheder Cup
Nørager Ferielejligheder Cup 2018 (17-12-2018 11:34) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Søndag den 16. december 2018

Nr. 1: Elexperten
Nr. 2: Villadsen Agentur
Nr. 3: BF Anlæg
Nr. 4: Jesusnet.dk
LokalBolig Hvidovre Cup
LokalBolig Hvidovre Cup 2018 (15-12-2018 21:27) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Lørdag den 15. december 2018

Nr. 1: 5E Byg A/S (10.000 kr.)
Nr. 2: Projekt Milen (4.000 kr.)
Nr. 3: Dansk PE Svejsning 2.500 kr.)
Nr. 4: Clara Velvære (1.000 kr.)
Nr. 5: Tommerup Efterskole

Stævnets bedste spiller: Mark Tubæk, 5E Byg A/S
Stævnets bedste målmand: Thomas Skov, Clara Velvære
Første side | Forrige side | 1 2 3 4 5 6 7 8  ... | Næste side | Sidste side 
Vis nyheder pr. side
indefodbold.dk © All Rights Reserved